چرا الکتروموتور سه فاز موتوژن بخریم؟

فروشگاه صنعتی داداشی موتوژن به عنوان نماینده شرکت موتوژن در شهر زنجان عرضه کننده انواع الکتروموتورهای سه فاز چدنی و آلومینیومی است. برای اطلاع از قیمت الکتروموتورهای سه فاز موتوژن در انواع و کاربردهای متفاوت در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

انواع الکتروموتور سه فاز موتوژن 

الکتروموتور سه فاز را با توجه به جنس بدنه آن به دو نوع زیر تقسیم می کنند:

  • الکتروموتور سه فاز آلومینیومی
  • الکتروموتور سه فاز چدنی

الکتروموتور سه فاز آلومینیومی

الکتروموتور سه فاز چدنی

 

الکتروموتور سه فاز موتوژن چگونه کار می کند؟

 این موتور ها به کمک اختلاف فازی که میان 3 فاز تغذیه وجود دارد، میدان مغناطیسی ایجاد می کند. از اجزای مهم الکتروموتور سه فاز می توان به روتور و استاتو اشاره کرد. روتور از یک هسته ی شامل هادی مسی تشکیل شده است که از طریق القا، میدان مغناطیسی در میان این هسته جریان پیدا می کند. درنتیجه موجب ایجاد یک میدان مغناطیسی متعادلی می گردد. در موتورهای الکتریکی سه فاز به دلیل ثابت بودن گشتاور، ماشین عمکرد بسیار خوبی دارد.

کاربرد الکتروموتورهای سه فاز

موتورهای سه فاز بسیار متنوع هستند و با توجه به نوع آن برای مصارف مختلفی نیز استفاده می شوند. همانطور که گفته شد؛ به دلیل داشتن توان بالا، کاربردهای فراوانی در صنعت دارد. از جمله موارد استفاده ی آن می توان به مصارف کشاورزی، صنعتی، معادن و صنایع نفت، گاز، غذایی، پتروشیمی و ... اشاره کرد. از بهترین برندها در این زمینه موتوژن است که شما می توانید انواع الکتروموتور سه فاز موتوژن را از فروشگاه صنعتی داداشی تهیه بفرمایید.

 

مزایای الکتروموتورهای سه فاز

  • طول عمر زیاد
  • راندمان بالا
  • هزینه بهره وری خوب
  • طراحی مقاوم

از محبوب ترین و پرکاربرد ترین الکتروموتورها می توان به الکتروموتور سه فاز موتوژن اشاره کرد. فروشگاه صنعتی و کشاورزی داداشی که نمایندگی موتوژن را داراست آماده ی ارائه بهترین و با کیفیت ترین انواع الکتروموتورهای سه فاز موتوژن و الکتروموتور تک فاز می باشد.